NTE 1866 VÍVÓ SZAKOSZTÁLY

hivatalos oldala

EREDMÉNYEK
2022-2023

Junior férfi kard csapat – 15 csapat

13. NTE 1866

    Bander László
    Nagy Zsombor
    Németh Csaba
    Tóth Regős Bence

Junior férfi kard egyéni – 81 induló

56. Bander László
61. Tóth Regős Bence
73. Nagy Zsombor
76. Németh Csaba

Újonc férfi kard egyéni – 53 induló

24. Légár Milán
26. Makoviczky Mátyás
27. Palkovics-Kelemen Gergő
29. Csalló Zoltán

Újonc női kard egyéni – 38 induló

16. Deiszinger Annamária
36. Péntek Janka
38. Ferencz Nóra Anna

Kadet férfi kard egyéni – 68 induló

27. Nagy Zsombor
41. Bander László
46. Németh Csaba

Felnőtt férfi kard csapat – 15 csapat

14. NTE 1866

       Bander László
       Nagy Zsombor
       Tóth Regős Bence

Felnőtt férfi tőr – 11 induló

10. Czimmermann József

Felnőtt férfi kard – 9 induló

8. Czimmermann József

Felnőtt férfi kard egyéni – 91 induló

66. Tóth Regős Bence 
69. Nagy Zsombor
72. Bander László

Felnőtt női kard egyéni – 50 induló

47. Fata Nóra

Veterán férfi tőr egyéni 40+ – 22 induló

10. Tizedes Balázs

Kadet női kard egyéni – 59 induló

43. Kiss Dorottya
44. Bárdosi Luca Panna
51. Bóna Hanna

Férfi tőr egyéni 40+

3. Tizedes Balázs

7. Csalló Zoltán

Férfi kard egyéni 40+

3. Csalló Zoltán

Serdülő férfi kard egyéni – 55 induló

23. Bogdán Nimród
27. Bander László
51. Horváth Dusán
54. Erdélyi István

Újonc leány kard egyéni – 32 induló

21. Deiszinger Annamária
31. Ferencz Nóra Anna

Újonc fiú kard egyéni – 52 induló

18. Csalló Zoltán
42. Palkovics-Kelemen Gergő
46. Légár Milán

Junior férfi kard egyéni – 81 induló

57. Tóth Regős Bence
62. Nagy Zsombor
73. Bander László

Gyermek fiú kard egyéni – 54 induló

9. Makoviczky Mátyás
22. Kiss Barnabás
25. Kovács Kolos Kilián
27. Balázs Áron
46. Légár Milán
47. Kesztyüs Péter

Gyermek leány kard egyéni – 25 induló

10. Péntek Janka
13. Ferencz Nóra Anna
19. Szita Anna
23. Simon Dóra Sára

Kadet férfi kard egyéni – 72 induló

50. Bander László
55. Nagy Zsombor
62. Németh Csaba
63. Bogdán Nimród
65. Bedő Barnabás

Kadet női kard egyéni – 58 induló

31. Kiss Dorottya
48. Bóna Hanna

Felnőtt férfi kard csapat – 5 induló

3. NTE 1866

Bander László
Csalló Zoltán
Tóth Regős Bence

Felnőtt férfi kard egyéni – 24 induló

7. Tóth Regős Bence
10. Bander László
17. Csalló Zoltán

Serdülő férfi kard egyéni – 54 induló

3. Bander László

32. Bogdán Nimród
49. Horváth Dusán
51. Erdélyi István

Serdülő női kard egyéni – 39 induló

27. Deiszinger Annamária
37. Bárdosi Luca Panna

Junior férfi kard egyéni – 80 induló

69. Nagy Zsombor
73. Bander László
76. Németh Csaba
78. Bedő Barnabás

Kadet női kard egyéni – 204 induló

174. Kiss Dorottya
202. Bárdosi Luca Panna

Kadet férfi kard egyéni – 217 induló

178. Bander László
187. Nagy Zsombor

Gyermek leány kard egyéni – 25 induló

6. Ferencz Nóra Anna
14. Péntek Janka
17. Szita Anna
22. Simon Dóra Sára

Gyermek fiú kard egyéni – 45 induló

16. Makoviczky Mátyás
17. Légár Milán
31. Balázs Áron
36. Kovács Kolos Kilián

Junior férfi kard egyéni – 77 induló

63. Tóth Regős Bence
68. Nagy Zsombor
73. Bander László

Újonc férfi kard egyéni – 47 induló

26. Csalló Zoltán
28. Palkovics-Kelemen Gergő
39. Légár Milán

Újonc női kard egyéni – 23 induló

13. Deiszinger Annamária
23. Péntek Janka

Kadet férfi kard egyéni – 67 induló

37. Bander László
41. Bedő Barnabás
46. Nagy Zsombor
64. Németh Csaba

Veterán férfi tőr 40+ – 15 induló

14. Tizedes Balázs

Veterán férfi tőr 40+ – 8 induló

5. Tizedes Balázs

Adó 1 %

Kérjük adójának 1%-át ajánlja fel a VIVERE alapítvány javára, ezzel is támogatva a nagykanizsai vívást!

19272571-1-20

Social Media

Minden jog fenntarva – 2022 | NTE 1866 Vívó Szakosztály
Kapcsolat – by WordPress