EREDMÉNYEK 2023-2024

DátumVersenyHelyszínKategóriaHelyezésekJegyzőkönyv
6/2/2024Gyermek Magyar BajnokságBudapestGyermenk női kard csapat - 12 csapat3. NTE 1866
Ferencz Nóra Anna
Koma-Mátyás Emma
Szita Anna
Jegyzőkönyv
6/1/2024Gyermek Magyar BajnokságBudapestGyermek női kard egyéni - 52 induló5. Ferencz Nóra Anna
13. Szita Anna
27. Koma-Mátyás Emma
Jegyzőkönyv
6/1/2024Gyermek Magyar BajnokságBudapestGyermek férfi kard egyéni - 74 induló60. Farkas Áron
74. Óvári Bence
Jegyzőkönyv
5/26/2024Felnőtt Magyar BajnokságBudapestFelnőtt férfi kard csapat - 15 csapat15. NTE 1866
Bander László
Kiss Gergely
Somoskeőy Péter
Jegyzőkönyv
5/26/2024Felnőtt Magyar BajnokságBudapestFelnőtt női kard csapat - 9 csapat9. NTE 1866
Dani Diána
Fata Nóra
Kiss Dorottya
Jegyzőkönyv
5/24/2024Felnőtt Magyar BajnokságBudapestFelnőtt férfi kard egyéni - 81 induló65. Bander LászlóJegyzőkönyv
5/24/2024Felnőtt Magyar BajnokságBudapestFelnőtt női kard egyéni - 51 induló44. Fata NóraJegyzőkönyv
5/12/2024Újonc Magyar BajnokságNagykanizsaÚjonc női kard csapat - 10 csapat7. NTE 1866 - 1
Ferencz Nóra Anna
Koma-Mátyás Emma
Péntek Janka

10. NTE 1866 - 2
Barbalics Nóra
Markulia Hanna
Rózsás Szofi
Jegyzőkönyv
5/12/2024Újonc Magyar BajnokságNagykanizsaÚjonc férfi kard csapat - 13 csapat7. NTE 1866 - 1
Kiss Barnabás
Légár Milán
Makoviczky Mátyás

13. NTE 1866 - 2
Farkas Áron
Kovács Kolos Kilián
Vincze Márton
Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
5/11/2024Újonc Magyar BajnokságNagykanizsaÚjonc női kard egyéni - 37 induló6. Ferencz Nóra Anna
25. Péntek Janka
32. Koma-Mátyás Emma
33. Rózsás Szofi
34. Barbalics Nóra
36. Markulia Hanna
Jegyzőkönyv
5/11/2024Újonc Magyar BajnokságNagykanizsaÚjonc férfi kard egyéni - 65 induló11. Kiss Barnabás
27. Légár Milán
30. Makoviczky Mátyás
59. Kovács Kolos Kilián
62. Farkas Áron
63. Vincze Márton
63. Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
5/5/2024Serdülő Magyar BajnokságGödöllőSerdülő női kard csapat - 7 csapat5. NTE 1866
Deiszinger Annamária
Ferencz Nóra Anna
Péntek Janka
Szita Anna
Jegyzőkönyv
5/5/2024Serdülő Magyar BajnokságGödöllőSerdülő férfi kard csapat - 13 csapat9. NTE 1866 - 1
Csalló Zoltán
Légár Milán
Makoviczky Mátyás

10. NTE 1866 - 2
Kiss Barnabás
Palkovics-Kelemen Gergő
Tislér Zoltán
Jegyzőkönyv
5/4/2024Serdülő Magyar BajnokságGödöllőSerdülő női kard egyéni - 38 induló19. Ferencz Nóra Anna
22. Deiszinger Annamária
34. Péntek Janka
36. Szita Anna
Jegyzőkönyv
5/4/2024Serdülő Magyar BajnokságGödöllőSerdülő férfi kard egyéni - 71 induló29. Légár Milán
40. Csalló Zoltán
41. Makoviczky Mátyás
44. Kiss Barnabás
55. Palkovics-Kelemen Gergő
61. Tislér Zoltán
Jegyzőkönyv
4/22/2024Serdülő kard GKK V. fordulóSzigetszentmiklósSerdülő női kard egyéni - 32 induló12. Ferencz Nóra Anna
20. Deiszinger Annamária
22. Koma-Mátyás Emma
26. Simon Dóra Sára
31. Hohl Mira
Jegyzőkönyv
4/21/2024Serdülő kard GKK V. fordulóSzigetszentmiklósSerdülő férfi kard egyéni - 62 induló15. Csalló Zoltán
30. Palkovics-Kelemen Gergő
42. Légár Milán
43. Tislér Zoltán
50. Kiss Barnabás
58. Makoviczky Mátyás
Jegyzőkönyv
4/20/2024Vitéz kard II. fordulóSzigetszentmiklósVitéz férfi kard egyéni - 56 induló41. Óvári Bence
49. Vincze Márton
52. Farkas Áron
Jegyzőkönyv
4/20/2024Felnőtt válogató - Magyar Kupa III. fordulóSzigetszentmiklósFelnőtt női kard egyéni - 37 induló34. Dani DiánaJegyzőkönyv
4/20/2024Felnőtt válogató - Magyar Kupa III. fordulóSzigetszentmiklósFelnőtt férfi kard egyéni - 45 induló32. Bander László
39. Csalló Zoltán
Jegyzőkönyv
4/14/2024U23 European Circuit ViennaBécsU23 férfi kard egyéni - 49 induló, 13 nemzet24. Bander LászlóJegyzőkönyv
4/13/2024Wien KravinaBécsJunior férfi kard egyéni - 19 induló, 4 nemzet6. Bander LászlóJegyzőkönyv
4/13/2024Wien KravinaBécsKadet férfi kard egyéni - 16 induló, 4 nemzet6. Bander LászlóJegyzőkönyv
4/7/2024Gyermek kard GKK V. fordulóBudapestÚjonc női kard egyéni - 35 induló5. Ferencz Nóra Anna
18. Szita Anna
23. Koma-Mátyás Emma
25. Péntek Janka
32. Simon Dóra Sára
Jegyzőkönyv
4/7/2024Gyermek kard GKK V. fordulóBudapestÚjonc férfi kard egyéni - 50 induló15. Makoviczky Mátyás
28. Kiss Barnabás
34. Szente András
36. Légár Milán
49. Kovács Kolos Kilián
50. Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
4/6/2024Gyermek kard GKK V. fordulóBudapestGyermek női kard egyéni - 35 induló3. Ferencz Nóra Anna
15. Szita Anna
25. Koma-Mátyás Emma
Jegyzőkönyv
4/6/2024Gyermek kard GKK V. fordulóBudapestGyermek férfi kard egyéni - 60 induló18. Szente András
47. Farkas Áron
53. Vincze Márton
Jegyzőkönyv
3/10/2024Újonc kard GKK IV. fordulóBudapestÚjonc női kard egyéni - 33 induló7. Ferencz Nóra Anna
12. Szita Anna
19. Koma-Mátyás Emma
20. Péntek Janka
Jegyzőkönyv
3/10/2024Újonc kard GKK IV. fordulóBudapestÚjonc férfi kard egyéni - 49 induló21. Légár Milán
26. Kiss Barnabás
27. Makoviczky Mátyás
30. Szente András
40. Kovács Kolos Kilián
49. Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
3/9/2024Gyermek kard GKK IV. fordulóBudapestGyermek női kard egyéni - 44 induló6. Ferencz Nóra Anna
7. Szita Anna
17. Koma-Mátyás Emma
Jegyzőkönyv
3/9/2024Gyermek kard GKK IV. fordulóBudapestGyermek férfi kard egyéni - 67 induló34. Szente András
42. Farkas Áron
46. Vincze Márton
Jegyzőkönyv
3/2/2024Veterán Válogató II. SzolnokFérfi kard egyéni 40+ - 5 induló5. Csalló ZoltánJegyzőkönyv
2/25/2024Vitéz kard I. fordulóBudapestVitéz férfi kard egyéni - 52 induló32. Vincze Márton
41. Óvári Bence
50. Farkas Áron
Jegyzőkönyv
2/24/2024Serdülő kard GKK IV. fordulóBudapestSerdülő női kard egyéni - 35 induló17. Szita Anna
22. Deiszinger Annamária
Jegyzőkönyv
2/24/2024Serdülő kard GKK IV. fordulóBudapestSerdülő férfi kard egyéni - 64 induló20. Csalló Zoltán
29. Palkovics-Kelemen Gergő
49. Légár Milán
Jegyzőkönyv
2/11/2024Kadet kard Magyar BajnokságBudapestKadet férfi kard csapat - 14 csapat12. NTE 1866
Bander László
Bogdán Nimród
Nagy Zsombor
Jegyzőkönyv
2/10/2024Kadet kard Magyar BajnokságBudapestKadet férfi kard egyéni - 73 induló35. Nagy Zsombor
40. Bander László
56. Bogdán Nimród
Jegyzőkönyv
2/4/2024Újonc kard GKK III. fordulóOrosházaÚjonc férfi kard egyéni - 45 induló21. Makoviczky Mátyás
33. Légár Milán
37. Kovács Kolos Kilián
41. Kesztyüs Péter
44. Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
2/4/2024Gyermek kard GKK III. fordulóOrosházaGyermek női kard egyéni - 25 induló3. Ferencz Nóra Anna
9. Szita Anna
Jegyzőkönyv
2/3/2024Serdülő kard GKK III. fordulóOrosházaSerdülő férfi kard egyéni - 48 induló13. Palkovics-Kelemen Gergő
36. Tislér Zoltán
38. Csalló Zoltán
42. Makoviczky Mátyás
43. Légár Milán
Jegyzőkönyv
2/3/2024Újonc kard GKK III. fordulóOrosházaÚjonc női kard egyéni - 27 induló6. Ferencz Nóra Anna
13. Szita Anna
Jegyzőkönyv
2/3/2024Gyermek kard GKK III. fordulóOrosházaGyermek férfi kard egyéni - 43 induló25. Szente AndrásJegyzőkönyv
1/28/2024Kadet Kard Magyar Kupa III. fordulóBudapestKadet férfi kard egyéni - 64 induló15. Bander László
26. Nagy Zsombor
33. Palkovics-Kelemen Gergő
51. Bogdán Nimród
62. Horváth Dusán
Jegyzőkönyv
1/27/2024Felnőtt Magyar Kupa II. forduló, U23 ECBudapestFelnőtt/U23 férfi kard egyéni - 13 nemzet, 80 induló55. Bander LászlóJegyzőkönyv
1/21/2024Junior Magyar BajnokságBudapestFérfi kard csapat - 15 csapat12. NTE 1866
Bander László
Bogdán Nimród
Németh Csaba
Palkovics-Kelemen Gergő
Jegyzőkönyv
1/20/2024Junior Magyar BajnokságBudapestFérfi kard egyéni - 80 induló55. Bogdán Nimród
59. Bander László
68. Palkovics-Kelemen Gergő
69. Németh Csaba
Jegyzőkönyv
1/13/2024Veterán válogató I. BudapestFérfi kard egyéni 40+ - 7 induló6. Csalló ZoltánJegyzőkönyv
12/2/2023Veterán Országos BajnokságBudapestFérfi tőr egyéni 40+ - 8 induló8. Csalló ZoltánJegyzőkönyv
12/2/2023Veterán Országos BajnokságBudapestFérfi kard egyéni 40+ - 8 induló6. Csalló ZoltánJegyzőkönyv
12/2/2023Veterán Országos BajnokságBudapestNői kard egyéni 40+ - 4 induló1. Dani DiánaJegyzőkönyv
11/26/2023Újonc Kard GKK II. fordulóNagykanizsaÚjonc férfi kard egyéni - 58 induló17. Makoviczky Mátyás
23. Balázs Áron
26. Kiss Barnabás
42. Légár Milán
48. Zieger Konrád
52. Kovács Kolos Kilián
58. Kesztyüs Péter
Jegyzőkönyv
11/26/2023Gyermek Kard GKK II. fordulóNagykanizsaGyermek női kard egyéni - 25 induló6. Szita Anna
11. Ferencz Nóra Anna
16. Koma-Mátyás Emma
23. Niklesz Sára
Jegyzőkönyv
11/25/2023Serdülő Kard GKK II. fordulóNagykanizsaSerdülő férfi kard egyéni - 53 induló21. Palkovics-Kelemen Gergő
28. Makoviczky Mátyás
44. Légár Milán
47. Tislér Zoltán
48. Csalló Zoltán
Jegyzőkönyv
11/25/2023Újonc Kard GKK II. fordulóNagykanizsaÚjonc női kard egyéni - 30 induló7. Ferencz Nóra Anna
23. Koma-Mátyás Emma
Jegyzőkönyv
11/25/2023Gyermek Kard GKK II. fordulóNagykanizsaGyermek férfi kard egyéni - 48 induló12. Szente András
42. Farkas Áron
48. Vincze Márton
Jegyzőkönyv
11/5/2023Kadet Kard Magyar Kupa II. fordulóBudapestKadet férfi kard egyéni - 67 induló39. Bogdán Nimród
41. Bander László
58. Horváth Dusán
60. Nagy Zsombor
67. Niklesz Barnabás
Jegyzőkönyv
11/4/2023Felnőtt Kard Magyar Kupa I. fordulóBudapestFelnőtt női kard egyéni - 40 induló36. Dani DiánaJegyzőkönyv
11/4/2023Felnőtt Kard Magyar Kupa I. fordulóBudapestFelnőtt férfi kard egyéni - 45 induló43. Kiss Gergely
44. Csalló Zoltán
Jegyzőkönyv
10/29/2023Újonc Kard GKK I. fordulóBudapestÚjonc női kard egyéni - 26 induló10. Ferencz Nóra Anna
14. Szita Anna
25. Simon Dóra Sára
26. Koma-Mátyás Emma
Jegyzőkönyv
10/29/2023Újonc Kard GKK I. fordulóBudapestÚjonc férfi kard egyéni - 56 induló15. Kiss Barnabás
18. Makoviczky Mátyás
33. Légár Milán
47. Zieger Konrád
Jegyzőkönyv
10/28/2023Gyermek Kard GKK I. fordulóBudapestGyermek női kard egyéni - 29 induló6. Szita Anna
7. Ferencz Nóra Anna
11. Koma-Mátyás Emma
15. Niklesz Sára
Jegyzőkönyv
10/28/2023Gyermek Kard GKK I. fordulóBudapestGyermek férfi kard egyéni - 53 induló6. Szente András
49. Farkas Áron
50. Vincze Márton
Jegyzőkönyv
10/22/2023Serdülő Kard GKK I. fordulóBudapestSerdülő férfi kard egyéni - 48 induló12. Palkovics-Kelemen Gergő
21. Csalló Zoltán
38. Légár Milán
40. Tislér Zoltán
Jegyzőkönyv
10/21/2023Junior Kard Magyar Kupa III. fordulóBudapestJunior férfi kard egyéni - 79 induló51. Bander László
68. Nagy Zsombor
Jegyzőkönyv
10/14/2023XXIV. Huniber Cup - EFC-CC Cadet GödöllőKadet férfi kard egyéni - 31 nemzet, 282 induló159. Bander László
186. Nagy Zsombor
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőSerdülő férfi kard csapat1. NTE 1866
Bander László
Bogdán Nimród
Niklesz Barnabás
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőSerdülő férfi kard egyéni1. Bander László
5. Bogdán Nimród
7. Niklesz Barnabás
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőÚjonc férfi kard csapat4. NTE 1866
Csalló Zoltán
Palkovics-Kelemen Gergő
Tislér Zoltán
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőÚjonc férfi kard egyéni3. Csalló Zoltán
9. Palkovics-Kelemen Gergő
16. Tislér Zoltán
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőGyermek férfi kard csapat4. NTE 1866
Kiss Barnabás
Légár Milán
Makoviczky Mátyás
Szente András
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőGyermek férfi kard egyéni6. Kiss Barnabás
9. Makoviczky Mátyás
13. Szente András
17. Légár Milán
24. Kovács Kolos Kilián
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőGyermek női kard csapat2. NTE 1866
Ferencz Nóra Anna
Koma-Mátyás Emma
Niklesz Sára
Szita Anna
Jegyzőkönyv
10/8/2023Utánpótlás VidékbajnokságGödöllőGyermek női kard egyéni2. Ferencz Nóra Anna
5. Szita Anna
6. Koma-Mátyás Emma
13. Niklesz Sára
Jegyzőkönyv
10/7/2023Junior Kard Magyar Kupa II. fordulóGödöllőJunior férfi kard egyéni – 68 induló57. Bander LászlóJegyzőkönyv
10/1/2023Felnőtt VidékbajnokságSzolnokFérfi kard csapat - 3 csapat2. NTE 1866
Bander László
Csalló Zoltán
Tóth Regős Bence
Zadravecz Máté
Jegyzőkönyv
10/1/2023Felnőtt VidékbajnokságSzolnokFérfi kard egyéni - 9 induló5. Zadravecz Máté
6. Tóth Regős Bence
7. Bander László
8. id. Csalló Zoltán
9. ifj. Csalló Zoltán
Jegyzőkönyv
9/30/2023Kadet Kard Magyar Kupa I. fordulóBudapestKadet férfi kard egyéni - 62 induló38. Bander László
45. Nagy Zsombor
Jegyzőkönyv
9/23/2023Junior Kard Magyar Kupa I. fordulóBudapestJunior férfi kard egyéni – 71 induló51. Bander László
57. Nagy Zsombor
Jegyzőkönyv

Adó 1 %

Kérjük adójának 1%-át ajánlja fel a VIVERE alapítvány javára, ezzel is támogatva a nagykanizsai vívást!

19272571-1-20

Social Media

Minden jog fenntartva – 2022 | NTE 1866 Vívó Szakosztály
Kapcsolat – by WordPress