HÍREK, ESEMÉNYEK

Serdülő Országos Bajnokság eredményei – 2025.05.03-04

Hagyományosan Gödöllő rendezte meg a serdülő korosztály Magyar Bajnokságát, amelyen 9 kanizsai versenyző vett részt. A fiúk versenyén (Révész Marci emlékversenyen) 56 indulóból 4 vívónk indult, a legjobb eredményt 18. helyével Kiss Barnabás szerezte meg, Légár Milán a 35., Makoviczky Mátyás a 39. és Szente András az 54. lett. A lányok egyéni versenyében 5 kanizsai hölgy próbálkozott a 34 versenyző között, ahol a legjobb eredményt Ferencz Nóra Anna a 10. helyével érte el, Koma-Mátyás Emma és Péntek Janka holtversenyben a 28., Szita Anna a 32. Rózsás Szofi a 33. lett. Másnap a csapatverseny következett, a fiúk csapata a 10 indulóból a 7. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Kiss Barnabás, Légár Milán, Makoviczky Mátyás és Szente András. Az Országos Bajnokság a lányok csapatversenyével zárult, ahol a lányaink (Ferencz-Nóra Anna, Koma-Mátyás Emma, Péntek Janka, Szita Anna összeállítású csapattal) szintén a 7. helyet szerezték meg a 8 induló között.

Serdülő férfi kard egyéni jegyzőkönyve
Serdülő női kard egyéni jegyzőkönyve
Serdülő férfi kard csapat jegyzőkönyve
Serdülő női kard csapat jegyzőkönyve

Adó 1 %

Kérjük adójának 1%-át ajánlja fel a VIVERE alapítvány javára, ezzel is támogatva a nagykanizsai vívást!

19272571-1-20

Minden jog fenntartva – 2022 | NTE 1866 Vívó Szakosztály
Kapcsolat – by WordPress